Mám velkou radost. ♥ V těchto dnech vpouštím do světa svou první elektronickou knížku.

Jmenuje se „Do školičky s úsměvem“ a už sám název napovídá, jaké je hlavní téma. Snad každý rodič by si přál, aby jeho dítě chodilo do školičky s úsměvem. V e-booku nabízím informace a konkrétní rady, jak toho lze dosáhnout.   

E-book pojímá všechna předškolní období, včetně kojeneckého a batolecího. Každému období je věnovaná náležitá péče a posloupnost přípravy adapatce vzhledem k věku. Rady a pomoc najdou také rodiče, kteří už nějaké problémy řeší. Školičkou je myšleno každé zařízení péče o děti. 🙂 Více informací naleznete na této stránce.  

 

Poslední dny byly náročné. Moc jsem si přála dokončit mé „díIo„, nad kterým jsem strávila aktivně několik měsíců a v hlavě ho nosila několik let. Svoji dovolenou jsem z části obětovala konečnému dopisování a úpravám textu, grafiky a ladění celé e-knížky. V posledních dnech bylo nutné nastavit potřebné technikálie, aby celý automatizovaný prodej byl přehledný, rychlý a hlavně funkčí. 

 

Víkendový večer posledních úprav po recenzi.

 

E-book už má i své první čtenáře. Jsem moc ráda, že první ohlasy jsou veskrze pozitivní. Čtenáři se shodují, že se v e-booku dozvěděli podnětné informace, které v životě využijí. Pro mne je toto sdělení důležité v tom, že každý ze čtenářů má jinou filozofii náhledu na předškolní vzdělávání a každý z nich se nachází v jiné situaci. To dává ebooku velkou šanci pomoci rodičům v různých situacích a za různých okolností a v různém věku dítěte.

 

 

Splnila jsem si sen. Sen, že pomocí e-booku poskytnu informace rodičům, aby se mohli lépe zorientovat a načerpat potřebné informace k tolik důležitému kroku v životě jejich dítěte, jako je pohodové vykročení  z rodinného kruhu do velkého světa. Byť jsme si často jisti, že víme co máme dělat a jak se chovat, opak je pravdou. 

K ebooku jsem vytvořila Motivační kartičky a pracovní a výukové listy, které na sebe tématicky navazují. Jejich cílem je vtáhnout aktivně do přípravy na adaptaci dítko ještě před započetím docházky do školky. Jak s kartičkami a listy pracovat, to se dozvíte v ebooku.

 

 

A přece všichni víme, že lépe je problémům předcházet, než je řešit…

 

 

E-book je dodáván v pdf formátu a lze jej zobrazit na různých zařízeních.

 

 

Přeji příjemné a podnětné čtení a případným otázkám jsem otevřena.

 

 

Děkuji, že jste dočetli až sem… více informací o knize, motivačních kartičkách a výukových listech najdete zde.

Setkávat se a sdílet podnětné informace můžeme na FB stránkách Adaptace dětí s lehkostí.

Přeji krásné dny…

Sdílení