Blog

Webinář - Jak v zahradě pro děti rozvíjet talent a nadání

Každý z nás rodičů chce mít doma spokojené a zdravé dítě. Tak jako můžete velkou měrou podporovat zdraví dětí, můžete podporovat i spokojenost, která pomáhá příznivému rozvoji ve všech oblastech vývoje dětí nejen předškolního věku.

Jupí, máme otevřeno :-)

Tento týden, po několika měsících, opět ožila naše domácí miniškolička. S dětmi jsme si první chvíle náramně užili. Těch pár měsíců co jsme se neviděli, je všechny posunulo o krůček dál. Jsou větší, vyzrálejší a o pár měsíců starší. Je znát, že jim školička a děti už chyběly.

Jarní výzva 2021

Jarní výzva 2021

14.4.2021

Měsíc duben si s námi aprílově zahrává. Slunné a teplé dny střídají dny, které bychom rádi viděli spíše o vánocích.

Smyslová zahrada pro děti

Pojďme spou tvořit zahrady pro naše děti. Smyslové, zábavné, hravé, jedlé, vonící a překypující nejrůznějším životem, které příroda nabízí.

Jak se tvořil Adventní kalendář

Letos jsem výrobu adventního kalendáře moc neplánovala.

Zahrada pro děti

Zahrada pro děti

23.11.2020

Sen se plní ve skutečnost…

Abeceda minerálů

Abeceda minerálů pro děti byla před pár týdny vypuštěna do světa. Je určena pro děti předškolního věku a prvňáčky. Můžete si ji zdarma stáhnout zde na webových stránkách školičky.

Adaptace dětí a léto

Během uplynulých týdnů se mi do školičky hlásily nové děti. Mnoho rodičů by rádo počalo adaptaci ve školičce již přes léto. Pojďme si v krátkém článku shrnout, kdy je to v pořádku a za jakých okolností raději adaptaci odložit na září.

Videa k tématu adaptace

Za pár týdnů půjdou některé děti poprvé do školky. Víte, že nyní je nejlepší čas začít své dítě připravovat na novou etapu jeho života?

Doba koronavirová a adaptace

Na pár týdnů jsem se s tématem adaptace dětí odmlčela. Nečekaná situace s výskytem koronaviru a vládních opatření změnila na pár týdnů životy všem rodinám.