Do školičky s úsměvem

 

Chystá se vaše ratolest poprvé do školičky a jste z toho nervózní?

 

Máte pocit, že jste jejich „poprvé“ uspěchali? 

 

Máte obavy, jestli vaše dítě školičku zvládne?

 

Chodí vaše dítko nerado do školky?

 

 

Beskydská školička

Včasnou informovaností a připraveností rodičů, ještě před započetím předškolního vzdělávání, už jsme s mnohými rodiči předešli problémům týkajících se adaptace a docházky dětí do školičky. Rodič, který je informovaný o přirozených potřebách dětí vzhledem k věku a osobním dispozicím, dokáže lépe vyhodnotit situaci a připravit dítě na první odloučení.

Adaptační období nezačíná prvními dny ve školce,

ale už o mnoho týdnů či měsíců dříve.

Chcete vědět více?

Své mnohaleté poznatky a zkušenosti jsem se rozhodla shrnout, sepsat a sdílet s dalšími rodiči a také pedagogy v e-booku „Do školičky s úsměvem“. 

Kniha je psaná posloupně, s důrazem na určitá období života rodiny a dítěte. Jakou roli v adaptaci hraje máma a jakou členové širší rodiny? Jak zvládnout adaptaci s ročním či dvouletým dítkem. Poradím vám, na co si dát pozor u dětí tříletých. Čím můžeme jako rodiče pomoci adaptaci a čím naopak ubližujeme všem? Jaké máme možnosti předškolního vzdělávání u našich dětí?

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více podnětných informací najdete v tomto e-booku.

 

Někdy se rodič může snažit sebevíc, ale podstatné informace nemusí přijít včas. I já jsem jako rodič podcenila v některých bodech včasnou přípravu a adaptační problémy mých dětí nás neminuly. O pár let později, když jsem založila domácí miniškoličku, byla jsem obohacena dalším nadhledem z pozice pedagoga. Zkušenosti rodičovské i pedagogické mi pomohly pochopit, v čem je dětská dušička křehká, jaké má potřeby a jak to udělat, aby adaptace i docházka do školičky byla v pohodě a dětská psychika nebyla narušena.

Co mi e-book přinese?

  • porozumím dětským potřebám, které jsou v adaptačním procesu v každém věku odlišné
  • zorientuji se v jednotlivých etapách adaptace
  • přizpůsobím nově nabyté informace situaci a potřebám svého dítěte
  • včasnou přípravou předejdu běžným problémům
  • díky rozšířeným znalostem podpořím pohodovou docházku
  • pokud nastane problém, dokážu snáze identifikovat příčinu a dítěti pomoci

Představte si, že máte doma dítě které...

 

… ráno vstává už v 5 hodin a se slovy, že jde do školičky.

… často mluví o školičce a dění v ní.

… se o víkendu ptá, kdy už půjde do školky.

… při odchodu ze školičky pláče.

… ráno běží do školky a nedočkavě klepe na dveře.

… ve školičce či školce nikdy neplakalo.

 

Zdá se vám to jako sen? Mne kdysi také. Dnes už vím, že taková může být i realita. 

Tento SEN 

se může stát i Vaší denní realitou…

A kolik Vás to bude stát?

Knížku „Do školičky s úsměvem“ posílám do světa za 290kč.

 

V e-booku jsou informace, které pojímají mé několikaleté zkušenosti s adaptací a školkovou docházkou dětí a co je důležíté… jsou podložené reálnou praxí. Takto ucelené informace šité na míru každému věku včetně kojeneckého, batolecího a předškolního období, pravděpodobně nenajdete. A vlastně ani hledat nemusíte. Za tyto penízky máte kompletního průvodce a rádce, který může být vaším pomocníkem řadu let. 

 

E-book Vám ušetří spoustu času a energie. Pravděpodobně Vám omezí stres a obavy, protože po přečtení sami budete vědět, jak na tom jste. Zjistíte, co je vhodné změnit, nebo začít dělat, aby toto náročné období pro vás bylo příjemné a děti i Vy jste ho zvládli s úsměvem.

 

Navíc Vám jako dárek pošlu e-book 

„Léčivé kameny a minerály pro děti“. 

Věděli jste, že i kameny mají magickou schopnost léčit a podporovat dětskou duši?

V e-booku najdete rady a tipy jaké kameny vybrat, jak je používat, aby dětem pomohly právě v období adaptace a docházky do školičky. 

E-book bude zaslán na e-mail po skončení 14 denní garanční doby.

 

Aby jste věděli, že nekupujete zajíce v pytli, níže jsou reference prvních čtenářů.

Reference

Tento eBook je plnohodnotným navigátorem pro rodiče, kteří zodpovědně uvažují o tom, jak jejich "poklad" zvládne přechod z maminčiny náruče a rodinného prostředí do kolektivu. Je to kompletní průvodce, který kromě rad JAK NA TO, zmiňuje i důvody, proč se plno věcí děje. Zkrátka, jde o odborně a zároveň lidsky zpracovaný ebook, který může v mnohém pomoct. A pokud jde o odstranění obav, tak této disciplíny není v souvislosti s našimi dětmi nikdy dost! Děkuji za přínosné čtení.
Většina nás rodičů si klade spoustu otázek, jak zajistit svému dítěti, co nejlepší péči ve školce, tak aby se dítě cítilo bezpečně a spokojeně. Petra přináší ucelený pohled a dává vše do souvislostí, takže začíná již od narození. Pěkně se Vám vše propojí. Petra sdílí svůj příběh, zkušenosti a odborné rady. Jako pedagog a maminka tří dětí, z kterých vychovává s manželem milé osobnosti, ve svém E-booku rodiče uklidní, povzbudí a ukazuje jim možnosti jejich vlastní cesty v této životní etapě.
Lenka Vindyšová
Maminka dvou dětí, jedno z nich v domácím vzdělávání
Ebook vřele doporučuji všem rodičům, kteří mají doma malého školkáčka, ale i těm, kteří už školku navštěvují, ale řeší třeba problém s adaptací. Neuvěřitelně mě ebook uklidnil a dodal potřebné informace. Vše je přehledně rozdělené, a pokud jste ohledně tohoto tématu měli nějaké otázky, po přečtení ebooku už je mít nebudete.😊 Skvělá práce paní autorky, která pomůže nejednomu rodiči a jejich dítěti při nástupu do školky s úsměvem.😊
Z e-booku je cítit, že Petra již dlouho s láskou pečuje o děti a má opravdu mnoho užitečných rad, které ocení nejeden rodič. Kroky adaptace jsou napsané opravdu velice citlivě, a každý kdo si e-book rozhodne koupit, tak najde tu svoji cestu a bude mít dobrý pocit s toho, že měl možnost toho svého prcka co možná nejlépe připravit na tak důležitý krok jako je školka. 🙂Jsem mámou 2 takřka dospělých dcer a nyní půjde synek do školky. V e-booku jsem našla cenné rady, které určitě využiji. 😊​
Dana Hálová - Kynl
Maminka

Není na co čekat...

Teď je ten správný čas, aby jste objevili kouzlo pohodové adaptace a vaše dítko chodilo do školičky s úsměvem.

Pokud by přece jen e-book nesplnil vaše očekávání, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů.

Potřebujete pomoc nebo radu?

Napište mi  na petra@beskydska-skolicka.cz

 

Mgr. Petra Kaňáková

www.beskydska-skolicka.cz