Do školičky s úsměvem

 

Chystá se vaše ratolest poprvé do školičky a jste z toho nervózní?

 

Máte pocit, že jste jejich „poprvé“ uspěchali? 

 

Máte obavy, jestli vaše dítě školičku zvládne?

 

Chodí vaše dítko nerado do školky?

 

 

Beskydská školička

Včasnou informovaností a připraveností rodičů, ještě před započetím předškolního vzdělávání, už jsme s mnohými rodiči předešli problémům týkajících se adaptace a docházky dětí do školičky. Rodič, který je informovaný o přirozených potřebách dětí vzhledem k věku a osobním dispozicím, dokáže lépe vyhodnotit situaci a připravit dítě na první odloučení.

Adaptační období nezačíná prvními dny ve školce,

ale už o mnoho týdnů či měsíců dříve.

Chcete vědět více?

Své mnohaleté poznatky a zkušenosti jsem se rozhodla shrnout, sepsat a sdílet s dalšími rodiči a také pedagogy v e-booku „Do školičky s úsměvem“. 

Kniha je psaná posloupně, s důrazem na určitá období života rodiny a dítěte. Jakou roli v adaptaci hraje máma a jakou členové širší rodiny? Jak zvládnout adaptaci s ročním či dvouletým dítkem. Poradím vám, na co si dát pozor u dětí tříletých. Čím můžeme jako rodiče pomoci adaptaci a čím naopak ubližujeme všem? Jaké máme možnosti předškolního vzdělávání u našich dětí?

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více podnětných informací najdete v tomto e-booku.

 

Někdy se rodič může snažit sebevíc, ale podstatné informace nemusí přijít včas. I já jsem jako rodič podcenila v některých bodech včasnou přípravu a adaptační problémy mých dětí nás neminuly. O pár let později, když jsem založila domácí miniškoličku, byla jsem obohacena dalším nadhledem z pozice pedagoga. Zkušenosti rodičovské i pedagogické mi pomohly pochopit, v čem je dětská dušička křehká, jaké má potřeby a jak to udělat, aby adaptace i docházka do školičky byla v pohodě a dětská psychika nebyla narušena.

Co mi e-book přinese?

  • porozumím dětským potřebám, které jsou v adaptačním procesu v každém věku odlišné
  • zorientuji se v jednotlivých etapách adaptace
  • přizpůsobím nově nabyté informace situaci a potřebám svého dítěte
  • včasnou přípravou předejdu běžným problémům
  • díky rozšířeným znalostem podpořím pohodovou docházku
  • pokud nastane problém, dokážu snáze identifikovat příčinu a dítěti pomoci

Představte si, že máte doma dítě které...

 

… ráno vstává už v 5 hodin a se slovy, že jde do školičky.

… často mluví o školičce a dění v ní.

… se o víkendu ptá, kdy už půjde do školky.

… při odchodu ze školičky pláče.

… ráno běží do školky a nedočkavě klepe na dveře.

… ve školičce či školce nikdy neplakalo.

 

Zdá se vám to jako sen? Mne kdysi také. Dnes už vím, že taková může být i realita. 

Tento SEN 

se může stát i Vaší denní realitou…

A kolik Vás to bude stát?

Knížku „Do školičky s úsměvem“ posílám do světa za 290kč.

 

V e-booku jsou informace, které pojímají mé několikaleté zkušenosti s adaptací a školkovou docházkou dětí a co je důležíté… jsou podložené reálnou praxí. Takto ucelené informace šité na míru každému věku včetně kojeneckého, batolecího a předškolního období, pravděpodobně nenajdete. A vlastně ani hledat nemusíte. Za tyto penízky máte kompletního průvodce a rádce, který může být vaším pomocníkem řadu let. 

 

E-book Vám ušetří spoustu času a energie. Pravděpodobně Vám omezí stres a obavy, protože po přečtení sami budete vědět, jak na tom jste. Zjistíte, co je vhodné změnit, nebo začít dělat, aby toto náročné období pro vás bylo příjemné a děti i Vy jste ho zvládli s úsměvem.

 

Navíc Vám jako dárek pošlu

„Motivační karty pro děti“. 

Kartičky jsou ve velikosti pohlednic, aby se dětem dobře prohlížely.

Sada obsahuje 47 karet. (12 stran pdf)

Ty jsou rozděleny do tří skupin podle barev, které znázorňují kroky postupné adaptace.

Děti se tak mohou pomocí karet seznámit s činnostmi a děním ve školičce. Snáze si pak dokáží představit, co je čeká.

Karty budou zaslány na e-mail po skončení 14 denní garanční doby.

Aby jste věděli, že nekupujete zajíce v pytli, níže jsou reference prvních čtenářů.

Reference

Tento eBook je plnohodnotným navigátorem pro rodiče, kteří zodpovědně uvažují o tom, jak jejich "poklad" zvládne přechod z maminčiny náruče a rodinného prostředí do kolektivu. Je to kompletní průvodce, který kromě rad JAK NA TO, zmiňuje i důvody, proč se plno věcí děje. Zkrátka, jde o odborně a zároveň lidsky zpracovaný ebook, který může v mnohém pomoct. A pokud jde o odstranění obav, tak této disciplíny není v souvislosti s našimi dětmi nikdy dost! Děkuji za přínosné čtení.
Většina nás rodičů si klade spoustu otázek, jak zajistit svému dítěti, co nejlepší péči ve školce, tak aby se dítě cítilo bezpečně a spokojeně. Petra přináší ucelený pohled a dává vše do souvislostí, takže začíná již od narození. Pěkně se Vám vše propojí. Petra sdílí svůj příběh, zkušenosti a odborné rady. Jako pedagog a maminka tří dětí, z kterých vychovává s manželem milé osobnosti, ve svém E-booku rodiče uklidní, povzbudí a ukazuje jim možnosti jejich vlastní cesty v této životní etapě.
Lenka Vindyšová
Maminka dvou dětí, jedno z nich v domácím vzdělávání
Ebook vřele doporučuji všem rodičům, kteří mají doma malého školkáčka, ale i těm, kteří už školku navštěvují, ale řeší třeba problém s adaptací. Neuvěřitelně mě ebook uklidnil a dodal potřebné informace. Vše je přehledně rozdělené, a pokud jste ohledně tohoto tématu měli nějaké otázky, po přečtení ebooku už je mít nebudete.😊 Skvělá práce paní autorky, která pomůže nejednomu rodiči a jejich dítěti při nástupu do školky s úsměvem.😊
Z e-booku je cítit, že Petra již dlouho s láskou pečuje o děti a má opravdu mnoho užitečných rad, které ocení nejeden rodič. Kroky adaptace jsou napsané opravdu velice citlivě, a každý kdo si e-book rozhodne koupit, tak najde tu svoji cestu a bude mít dobrý pocit s toho, že měl možnost toho svého prcka co možná nejlépe připravit na tak důležitý krok jako je školka. 🙂Jsem mámou 2 takřka dospělých dcer a nyní půjde synek do školky. V e-booku jsem našla cenné rady, které určitě využiji. 😊​
Dana Hálová - Kynl
Maminka

Není na co čekat...

Teď je ten správný čas, aby jste objevili kouzlo pohodové adaptace a vaše dítko chodilo do školičky s úsměvem.

Pokud by přece jen e-book nesplnil vaše očekávání, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů.

Potřebujete pomoc nebo radu?

Napište mi  na petra@beskydska-skolicka.cz

 

Mgr. Petra Kaňáková

www.beskydska-skolicka.cz