Elektronické kasíno vyhráva ruletu 2023

  1. Mobilné Kasíno Bonus Bez Vkladu: Dlhodobé hráči na mieste majú mnoho rôznych spôsobov, ako získať špeciálne bonusy a odmeny a môže aj naďalej odomknúť viac z nich, ako trávia viac času na mieste hazardných hier.
  2. Online Kasíno S Bonusom Za Prvý Vklad - Aj keď to nemusí byť hra pre konečných hracích mágov, sľubuje, že bude skutočným potešením davu a skôr či neskôr bude musieť robiť titulky.
  3. Nové Online Kasíno S Peňažným Bonusom Bez Nutnosti Vkladu Ihneď: Nevznikajú vám žiadne náklady okrem nákladov, ktoré vám môžu vzniknúť za prístup na internet, ktoré účtuje váš poskytovateľ internetových služieb alebo Poskytovateľ telekomunikačných služieb alebo akákoľvek iná tretia strana.

Blackjack online kasínové stratégie

Sloty Zadarmo Novší Slot Za Skutočné Peniaze 2023
GW Casino žiadny vklad bonus možno uplatniť všetky všetci hráči z Austrálie, Nový Zéland, Kanada a Veľká Británia.
Krátke Pravidlá Blackjacku Online
V ruletovej aréne nie je veľa pravidiel.
Stránka je veľmi čistá a jednoduchá, vďaka čomu je neuveriteľne ľahká navigácia.

Elektronické kasíno rozvíjať s mobilným telefónom

Percento Platby Výherných Automatov Online 2023
Mnoho ďalších online kasín ponúka režimy hry zadarmo a skutočné peniaze.
Ako Hrať V Kasíne A Vyhrať
Jeho životopis zahŕňal množstvo vysoko rešpektovaných oponentov.
Elektronické Kasíno So 400 Bonusmi

Do školičky s úsměvem

 

Chystá se vaše ratolest poprvé do školičky a jste z toho nervózní?

Máte pocit, že jejich “poprvé” uspěcháte? 

Máte obavy, jestli vaše dítě školičku zvládne?

Chodí vaše dítko nerado do školky?

 

Beskydská školička

Včasnou informovaností a připraveností rodičů, ještě před započetím předškolního vzdělávání, už jsme s mnohými rodiči předešli problémům týkajících se adaptace a docházky dětí do školičky.

Rodič, který je informovaný o přirozených potřebách dětí vzhledem k věku a osobním dispozicím, dokáže lépe vyhodnotit situaci a připravit dítě na první odloučení.

Adaptační období nezačíná prvními dny ve školce,

ale už o mnoho týdnů či měsíců dříve.

Chcete vědět více?

Své mnohaleté poznatky a zkušenosti jsem shrnula v e-booku “Do školičky s úsměvem”. 

Kniha je psaná posloupně, s důrazem na určitá období života rodiny a dítěte. Jakou roli v adaptaci hraje máma a jakou členové širší rodiny? Jak zvládnout adaptaci s ročním či dvouletým dítkem. Poradím vám, na co si dát pozor u dětí tříletých. Čím můžeme jako rodiče pomoci adaptaci a čím naopak ubližujeme všem? Jaké máme možnosti předškolního vzdělávání u našich dětí?

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více podnětných informací najdete v tomto e-booku.

 

Někdy se rodič může snažit sebevíc, ale podstatné informace nemusí přijít včas. I já jsem jako rodič podcenila v některých bodech včasnou přípravu a adaptační problémy mých dětí nás neminuly. O pár let později, když jsem založila domácí miniškoličku, byla jsem obohacena dalším nadhledem z pozice pedagoga. Zkušenosti rodičovské i pedagogické mi pomohly pochopit, v čem je dětská dušička křehká, jaké má potřeby a jak to udělat, aby adaptace i docházka do školičky byla v pohodě a dětská psychika nebyla narušena.

Co mi e-book přinese?

Představte si, že máte doma dítě které...

 

… ráno vstává už v 5 hodin a se slovy, že jde do školičky.

… často mluví o školičce a dění v ní.

… se o víkendu ptá, kdy už půjde do školky.

… při odchodu ze školičky pláče.

… ráno běží do školky a nedočkavě klepe na dveře.

… ve školičce či školce nikdy neplakalo.

Zdá se vám to jako sen? Mne kdysi také. Dnes už vím, že taková může být i realita. 

Tento SEN 

se může stát i Vaší denní realitou…

A kolik Vás to bude stát?

E-knížku “Do školičky s úsměvem” posílám do světa za 420kč.

 

V e-booku jsou informace, které pojímají mé několikaleté zkušenosti s adaptací a školkovou docházkou dětí a co je důležíté… jsou podložené reálnou praxí. Takto ucelené informace šité na míru každému věku včetně kojeneckého, batolecího a předškolního období, pravděpodobně nenajdete. A vlastně ani hledat nemusíte. Za tyto penízky máte kompletního průvodce a rádce, který může být vaším pomocníkem řadu let. 

 

E-book spoulu s bonusovými materiály Vám ušetří spoustu času a energie. Pravděpodobně Vám omezí stres a obavy, protože po přečtení sami budete vědět, jak na tom jste. Zjistíte, co je vhodné změnit, nebo začít dělat, aby toto náročné období pro vás bylo příjemné a děti i Vy jste ho zvládli s úsměvem.

 

Beskydská školička

Navíc k e-knížce dostanete…

Motivační kartičky

Sada obsahuje 50 tématických karet v pdf souboru, na nichž jsou vyobrazeny školkové činnosti a hry, 5 karet dnů v týdnu a návod k užívání. 

Kartičky jsou ve velikosti pohlednic (A5), aby se dětem obrázky dobře prohlížely.

Motivační karty je vhodné začít používat ještě před započetím docházky do školky. S časovým předstihem dítě přijme fakt, že se chystá velká událost. Postupně se díky kartám seznámí s chodem, programem a třeba i pravidly školky.   

Jak s kartami pracovat a jak je plně využívat je popsáno v ebooku.

“Kartičky činností a her”

Obsahují fotografii a popis dané aktivity

Karty jsou rozděleny barevně na tři skupiny. Znázorňují kroky postupné adaptace. 

Část kartiček je označena obrázkem broučka. Jsou to činnosti, které souvisí se samostatností a návyky dětí. Jejich zvládnutí může pro dítě znamenat snažší adaptaci.

“Denní kalendář”

Součástí karet jsou názvy dnů v týdnu

 

Vytvářejte spolu s ratolestí denní kalendář, aby bylo zřejmé, co se bude další den ve školce dít. 

Kartičky můžete umístit na ledničku, magnetickou tabuli nebo na šňůrku pomocí kolíčku.

“Záznamové karty”

Kartičky zalaminujte

Kartičky mohou sloužit moc dobře také pro zpětnou vazbu.

Na zalaminované karty lze psát, kreslit nebo na ně můžete dát obrázkové nálepky. 

Nálepka může znamenat, že tuto činnost dítko zvládá. Nebo naopak označte kartu, která znamená pro Vás či dítě nějakou výzvu a je nutné na ní zapracovat.

 

Beskydská školička

A těšit se můžete táké na…

Výukové listy

Ke každé motivační kartičce náleží

“Výukový list”

Sada obsahuje 50 výukových/pracovních listů v pdf souboru, které jsou tématicky propojeny s kartičkami. Každý list je zaměřený na uvědomění si, naučení, seznámení nebo upevnění dané činnosti či hry. 

Výukové listy mají za úkol hravou formou posílit sociální dovednosti, sebeobsluhu, samostatnost, řeč, hrubou a jemnou motoriku, grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, logické myšlení, pozornost, paměť, kreativitu a další dovednosti.

Dítě postupně dostane do povědomí nejen díky obrázku na motivační kartě, ale i praktickou činností co daná činnost znamená a co od ní může očekávat. Ještě před započetím docházky bude mnohem lépe připravené na adaptační období a následné dny ve školce. Přirozeně posílí sebedůvěru a sebevědomí. 

Aby jste věděli, že nekupujete zajíce v pytli, níže jsou reference prvních čtenářů.

Reference

Tento eBook je plnohodnotným navigátorem pro rodiče, kteří zodpovědně uvažují o tom, jak jejich "poklad" zvládne přechod z maminčiny náruče a rodinného prostředí do kolektivu. Je to kompletní průvodce, který kromě rad JAK NA TO, zmiňuje i důvody, proč se plno věcí děje. Zkrátka, jde o odborně a zároveň lidsky zpracovaný ebook, který může v mnohém pomoct. A pokud jde o odstranění obav, tak této disciplíny není v souvislosti s našimi dětmi nikdy dost! Děkuji za přínosné čtení.
Ebook vřele doporučuji všem rodičům, kteří mají doma malého školkáčka, ale i těm, kteří už školku navštěvují, ale řeší třeba problém s adaptací. Neuvěřitelně mě ebook uklidnil a dodal potřebné informace. Vše je přehledně rozdělené, a pokud jste ohledně tohoto tématu měli nějaké otázky, po přečtení ebooku už je mít nebudete.😊 Skvělá práce paní autorky, která pomůže nejednomu rodiči a jejich dítěti při nástupu do školky s úsměvem.😊
Většina nás rodičů si klade spoustu otázek, jak zajistit svému dítěti, co nejlepší péči ve školce, tak aby se dítě cítilo bezpečně a spokojeně. Petra přináší ucelený pohled a dává vše do souvislostí, takže začíná již od narození. Pěkně se Vám vše propojí. Petra sdílí svůj příběh, zkušenosti a odborné rady. Jako pedagog a maminka tří dětí, z kterých vychovává s manželem milé osobnosti, ve svém E-booku rodiče uklidní, povzbudí a ukazuje jim možnosti jejich vlastní cesty v této životní etapě.
Lenka Vindyšová
Maminka tří dětí, jedno z nich v domácím vzdělávání
Z e-booku je cítit, že Petra již dlouho s láskou pečuje o děti a má opravdu mnoho užitečných rad, které ocení nejeden rodič. Kroky adaptace jsou napsané opravdu velice citlivě, a každý kdo si e-book rozhodne koupit, tak najde tu svoji cestu a bude mít dobrý pocit s toho, že měl možnost toho svého prcka co možná nejlépe připravit na tak důležitý krok jako je školka. 🙂Jsem mámou 2 takřka dospělých dcer a nyní půjde synek do školky. V e-booku jsem našla cenné rady, které určitě využiji. 😊​
Dana Hálová - Kynl
Maminka
"Od září se chystáme do školky, tak nám Petřin e-book přišel právě vhod. Na každé stránce je vidět, že Petra předškolním dětem a jejich rodičům rozumí a přesně ví, co dělá. E-book je plný teoretických informací, které nám pomohly zorientovat se. Současně jsme v něm ale našli i spoustu praktických tipů, jak si nástup do školky usnadnit. Díky tomuhle e-booku začínám věřit, že to vážně zvládneme bez pohromy a srdceryvných scén :-)"

Není na co čekat...

Teď je ten správný čas, aby jste objevili kouzlo pohodové adaptace a vaše dítko chodilo do školičky s úsměvem.

Pokud by přece jen e-book nesplnil vaše očekávání, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů.

Potřebujete pomoc nebo radu?

Napište mi  na petra@beskydska-skolicka.cz

 

Mgr. Petra Kaňáková

www.beskydska-skolicka.cz