Objednávka e-knížky

Kameny a minerály pro děti

Po vyplnění, odeslání a zaplacení objednávky získám…

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Kameny a minerály pro děti
Ebook Kameny a minerály pro děti mě nadchnul. Já osobně mám moc ráda kameny a hodně se jimi obklopuji, ale nějak mě nenapadlo, že můžu syna zapojit do poznávání těchto úžasných přírodních zázraků. A už vůbec mě nenapadlo, že můžeme společně mou lásku ke kamenům prohlubovat společnou hrou. Moc děkuji za tolik nápadů a inspirace. Jdeme vyrazit do přírody a objevovat zase jiný pohled na kamínky... z pohledu dětského světa ♥.
Jsem ráda, že Peťka sepsala toto krásné téma z pohledu mámy a učitelky ve školce. Kameny jsou blízké všem dětem a hodně věcí s nimi dělají intuitivně. Ale jsem ráda moci jim ukázat pomocí této knížky, co jde dále vypozorovat, vycítit a jak je mohou ještě použít.
Lenka Vindyšová
Máma tří dětí
Knížka je napsána velmi příjemnou formou, doplněna krásnými ilustracemi a fotkami, díky čemuž na mě v průběhu celého čtení dýchala svou uklidňující atmosférou. Mimo to se mi moc líbí struktura knížky - přehledné řazení kamenů dle abecedy i barev a dalších kategorií. Co se obsahu týče, přestože se o kameny a minerály zajímám už dlouho, dozvěděla jsem se spoustu nových informací.
Eliška Večeřová
Studentka Psychologie a Speciální pedagogiky

Potřebujete pomoc?

Potřebujete pomoc nebo radu?

Napište mi  na petra@beskydska-skolicka.cz

 

Mgr. Petra Kaňáková

www.beskydska-skolicka.cz